Показать сообщение отдельно
Старый 14.05.2010, 20:09
Oguz Xonq Oguz Xonq вне форума
Junior Member

Oguz Xonq is infamous around these parts

Salam deyerli dostlar.men hec bir anketimden movzularda ve privat yazishmalarda cavab yaza bilmirdim,hesab edirem ki, menin IP kodumu oyrenibler ve bele bir ceza metodu uygulayirlar.Baxmayarag ki,bu saytin rehberliyi elehine hec bir kompaniya aparmamisham,menden ne istediklerini ozumde bilmirem.Megsed Haciali anketimi hakladilar,admine hem grup halinda ,hemde shexsi olarag,ne geder shikayet yazdig ki, ya o anketi ,silin ,ya da porolu gaytarin,hec bir cavab da gelmedi,hemin anketimde bu gune geder silinmeyib,bu geder spama baxmayarag.Bu da cox dushundurucudur.........
Men tesadufen bir movzuda yazi gedib getmediyini yoxlamag istedim ve Облегчённая версия-nin uzerine basdim,bu versiyayla movzulara yazi yazmag mumkunmush,amma privat yazishmalrda Облегчённая версия yoxdur,Ona gorede mene mektub yazib ,cavab almayan dostlarim incimesin,helelik IP-den anketlerimde privat cavablar getmir.Anlayishiniz ucun teshekkur edirem.